Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 23

e-mail: [email protected]

telefon: +420 777 743 166

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nabídka » Prodej, administrativní budova/polyfunkční objekt pro podnikání i bydlení, 346 m² - Trenčín

Prodej, administrativní budova/polyfunkční objekt pro podnikání i bydlení, 346 - Trenčín, Ev.č.: 00045

0001
0002
0003
0004
0005
0006
0007

Kontaktujte makléře

Realitní linka
+420 777 743 166
[email protected]
Tocháček spol. s r.o.Tocháček spol. s r.o.
Slovinská 2958/36
Brno - Královo Pole
+420 777 743 166
[email protected]
Cena206 000 EUR
cena kompletní, vč. provize, vč. právního servisu
KategorieKanceláře
LokalitaGen. M. R. Štefánika, Trenčín, Slovensko
OkresTrenčín
Plocha užitná346 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
Popis

K prodeji objekt v osobním vlastnictví v blízkosti centra s výhledem na hrad, na ulici Gen. M. R. Štefánika ve městě Trenčín (Slovensko) sestává z 2 nadzemních podlaží, 5 vlastních vyhrazených parkovacích míst pod přístřeškem přímo před budovou s výměrou 105 m2 a majoritním podílem na pozemku o výměře 246 m² (podíl 478/756), který slouží jako příjezdová komunikace. Celková výměra pozemku je 346 m². Vyhrazený pozemek pro parkování před budovou je možné využít jako přístavbu k rozšíření přízemí. Přístřešek je praktický jako při dešti, tak i při sněžení. Celý nakládací prostor osvětluje aktivní fotobuňka, která umožňuje činnost i během noci. Budova je postavena v roce 1956, přičemž převažující konstrukce objektu je z cihly. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí, kde byla nová přístupová cesta, fasáda včetně zateplení, vstupní dveře VEKOS, schodiště, zábradlí, vchodové bezpečnostní dveře ADLO, plastová okna, koupelna a sociální zařízení. Objekt je v uzavřeném dvoře zabezpečen zvedací rampou na dálkové ovládání a dvoukřídlovou bránou (bez dálkového ovládání). Je možné i napojení na alarm, protože k dispozici je jeho příprava. Nemovitost má samostatné plynové topení, připojení na vodu, elektřinu, TV, internet i telefon a obecní kanalizaci. Šikmou-sedlovou střechu pokrývá v přední části plech spolu s prosvětlovacím profilem a vzadu taška. Elektrický proud je k dostupný v elektrickém napětí 220/380 V. K nemovitosti patří i pozemek (zahrada) v její zadní části v celkové ploše 68 m2.
Objekt je zcela vyprázdněn a připraven k okamžitému prodeji.

Celková užitná plocha budovy je 314 m2.
Přízemí má plochu 184 m2, kterou pokrývá velkoformátová dlažba 60 cm x 60 cm v béžové barvě a obklopuje ho místní lesopark Brezina. Toto přízemí v minulosti sloužilo jako sklad ovoce i zeleniny a později jako vzorkovna. Tento areál má ideální stav, v létě poskytuje příjemný chlad a v zimě naopak potěšující teplo. Aktuální forma umožňuje využít prostory na obchod, vzorkovnu, sklad, výrobu nebo služby, či garáže resp. změnit interiér na zcela jiné využití. Prostor má 2 vstupní dvoukřídlé brány s rozměrem 3 m x 2,8 m (možnost výměny na sekční i výklopná vrata) a 1 vchodové standardní dveře, takže se dá vnitřním vyčleněním využívat samostatně jako 3 samostatné prostory. V celém prostoru je pouze jedno velké plastové okno. Maximální dostupná výška je 3,6 m. Na listu vlastnictví je toto prostranství vedené jako nebytový prostor.

První patro má rozlohu 130 m2, na listu vlastnictví je tento prostor veden jako byt, ale prostor je vhodný i pro kancelářské účely, případně kombinaci těchto 2 funkcí. Prostor dispozičně sestává ze 3 samostatných místností s výškami 2,4 m, 2,74 ma 3,38 m (1 pokoj lze rozčlenit na 2 samostatné pokoje), jeden prostor pro asistentku, velkou chodbu ve tvaru L, nové samostatné sociální zařízení ( 1 GEBERIT a 1 pisoár), kuchyň, koupelnu a technickou místnost. Sprchový kout má zabudované FM rádio, masážní trysky a připojení na telefon. Na celém patře jsou namontovány plastová okna, plovoucí podlaha (kromě koupelny, technické místnosti a sociálních zařízení, kde jsou keramické dlažby). Ve dvou největších místnostech jsou nainstalovány střešní okna VELUX. Pod schodištěm na první patro se nachází úschovný prostor o rozloze 3 m2. Toto podlaží je možné nadstavit a získat tak terasu s výhledem na hrad.

Předmět prodeje má výbornou polohu v klidné lokalitě. Prostory se nacházejí v frekventované lokalitě u hlavního silničního tahu Bratislava - Žilina. Vzdálenost od železniční a autobusové stanice je 500 m. Do centra města je to cca 10 min. V blízkosti se nachází také ZOC Max, kavárny, pizzerie, restaurace, penziony, hotely, lesopark Brezina, sportovní hala, atd. V sousedství se plánuje výstavba nového terminálu železniční stanice, včetně nákupního centra Kaufland a dalších obchodních jednotek. Asi 1,3 km směrem na Žilinu se rozprostírá areál výstaviště. Cena 206.000,- € je kompletní vč. provize, žádné další náklady nehradíte. Ideální investice, pro krátkodobou návratnost. Při výši měsíčního nájmu 1.700, - € je návratnost ivestície do 10 let.